Замовлення 00
X
Соус:
Компоненти:
Без помідору
Без салату
Без цибулі
ОК
Лого
Вибір країни

01.07.2023

Перший заклад компанії «Я Люблю Кебаб» був відкритий в січні 2017 у Львові. А вже на даний момент (липень 2023) в мережі  75 закладів більше ніж в 30-ти містах України.
Завдяки налагодженій бізнес моделі та гнучкості, нові заклади відкривались навіть в період локдауну  та повномасштабного вторгнення.
Основним продуктом мережі є кебаб. Рецептура та асортимент вдосконалюються впродовж усього періоду існування компанії. Тому зараз гості можуть насолоджуватися широким асортиментом позицій та авторською рецептурою. Основою смаку є фірмовий соус на кефірній основі. М’ясо та усі продукти завжди свіжі, високої якості та приготовані з дотримання усіх норм. А завдяки відкритій кухні, кожен гість може прослідкувати за тим, як готують саме його замовлення.
Отримання нагороди як «Найкраща мережа закладів харчування» є визнанням високої якості та лояльності клієнтів до бренду «Я Люблю Кебаб».

Окрім того, нагорода свідчить про те, що компанія рухається в правильному напрямку. Адже менеджмент компанії невпинно слідкує за дотриманням високих стандартів якості обслуговування та приділяє велику увага партнерам усієї мережі. Як зазначає Роман Гавло, співзасновник компанії «Я Люблю Кебаб»:

  • Для нас важливо, щоб смак був однаковим на кожній локації, куди б не завітав гість. Саме тому ми акцентуємо увагу на якості сировини, яку використовуємо та технологічних картах. В нас діє система перевірок якості продукції – як на наших закладах, так і на закладах партнерів.
    Також, у нас власне виробництво лавашу та м’ясної продукції та перевірені постачальники інших інгредієнтів, що дозволяє бути впевненим що кожен клієнт в кожному куточку нашої країни отримає той самий відмінний смак та якість страв, які обирає.
    У нас налагоджена система поставок продукції – діє декілька складів по Україні, завдяки чому ми можемо дуже оперативно доставляти сировину на кожен заклад, не залежно від його розташування.

Також, Роман зазначив:

  • Отримання нагороди як краща мережа закладів є важливим досягненням для нашої компанії, як визнання любові наших гостей до того, що ми робимо. Адже наша головна ціль – це задоволені гості, які повертаються до нас знову.

 

Завершуючи розмову з Романом, зазначимо, що ця компанія, попри такий стрімкий зріст, береже свої цінності, працює над вдосконаленням бізнес-процесів, та розвиває тривалі якісні стосунки з кожним партнером. В цьому є їхня сила та ресурс для подальшого росту.

Кожен, хто бажає відкрити заклад «Я Люблю Кебаб» у своєму місті може скористатись прозорою та ефективною моделлю франшизи та запустити власний бізнес з підтримкою команди професіоналів. Більше інформації про компанію, асортимент продукції та деталі придбання франшизи дізнайтесь  на сайті https://ilovekebab.com.ua/franchise

 

Іконка