Замовлення 00
X
Соус:
Компоненти:
Без помідору
Без салату
Без цибулі
ОК
Лого
Вибір країни

12-14 вересня у виставковому центрі АККО Інтернешнал у м.Київ відбулась одна з масштабних виставок по франшизі «Franch Expo 2023».

Десятки компаній були представлені на події.

Ми також не пройшли осторонь цю виставку та представили одразу два формати наших закладів для знайомства потенційним франчайзі: класичний заклад та фудтрак.

Основний наш стенд – це наш заклад у реальному вигляді: з відкритою кухнею, грилями для приготування м’яса, повним складом персоналу та посадковими місцями. Кожен потенційний наш франчайзі міг не лише почути про наш бізнес, його концепцію, а й вживу побачити як усе відбувається у закладі, як готуються наші страви, та й спробувати кращий кебаб та відчути на смак усі наші переваги.

Також, був стенд у форматі фудтраку – готовий, усім необхідним укомплектований фургончик. Для тих франчайзі, які шукають варіант закладу на колесах – мобільний, проте нічим не гірший за стандартний заклад. З аналогічний меню, персоналом, стандартами приготування страв, а також спеціальними столиками для смакування кебабу поруч з фургончиком на вулиці.

Відверто признаємось, бажаючих скуштувати наші кебаби було так багато, що ми усі три дні працювали нон-стоп щоб пригостити кожного охочого.

У рамках події, наш СЕО та співзасновник компанії Роман Гавло  дав інтервю журналістам УкрІнвестКлубу та розповів про головні новини нашої компанії, деталі нашого розвитку та масштабування. Тому, кому цікаво – незабаром повне інтервю буде в наших соцмережах – підпишіться, щоб не пропустити!

А ще, ми завжди були соціальноорієнтованою компанією та провели благодійну Акцію – приготували в останній день виставки 40 кебабів, які передали у госпіталь для військових, які проходять там реабілітацію.

Тож, ви зрозуміли – ці дні були такими насиченими.

Ми раді знайомству з кожним, хто завітав до нашого стенду. А тим, хто бажає відкрити свій власний бізнес та рости разом з нами – переходьте за посилання https://ilovekebab.com.ua/franchise/  залишайте заявку та наш менеджер допоможе Вам відкрити прибутковий та смачний бізнес з «Я Люблю Кебаб»

Іконка
Іконка
Іконка