Замовлення 00
X
Соус:
Компоненти:
Без помідору
Без салату
Без цибулі
ОК
Лого
Вибір країни

Вже другий рік поспіль Dobre Events підтримує молодь та допомагає, даруючи оплату одного року навчання у вищому начальному закладі.

Ми, компанія I Love Kebab, також розуміємо важливість освіти для молоді та підтримуємо такі проекти.  Тому цього року долучились у партнерство та зробили свій внесок у розмірі 12000 грн. у фонд оплати року навчання для 1 студента. Адже, переконані, що освічена молодь- наше майбутнє та освіта є ключовим елементом у формуванні особистості.
Тому, 14 серпня 2023, серед усіх школярів, яким цього року компанія Dobre Events допомагала з організацією випускних вечорів було розіграно оплату одного року навчання. Переможницею стала Лініцька Валентина. Дівчина обрала для себе навчання в університеті ім.Івана Франка на спеціальності Педагогіка. Мріє бути вчителем молодших класів.
Такий подарунок став великою несподіванкою для дівчини, адже до того вона жадного разу нічого не вигравала.
На вручення дівчина прийшла лише з мамою.

Батько Валентини служить в лавах ЗСУ та захищає нашу державу. Ми щиро бажаємо, щоб сім’я найближчим часом зустрілася. Адже перемога близько!

Ще раз вітаємо Валентину, та бажаємо легкого старту, здобуття якісної освіти та реалізації в обраній професії, та обов’язково під мирним небом України.
А щоб відзначити початок студентського життя, – ми подарували переможниці ще й сертифікат на смачнюще комбо-меню. Щоб вона могла з друзями відсвяткувати початок навчального року апетитним, смачними, точно кращими у Львові, кебабами від I Love Kebab.

Іконка